وب سایت شخصی دکتر مجید غیور مبرهن
وب سایت شخصی دکتر مجید غیور مبرهن
متخصص تغذیه از انگلیسدانشگاه ساری گیلفوردعضو هیئت علمیدانشگاه علوم پزشکی مشهد
وب سایت شخصی دکتر مجید غیور مبرهن

نمونه کارها

دستگاه ها

کویتیشن

کویتیشن در واقع یک روش ایمن، موثر و بدون نیاز به جراحی برای از بین بردن چربی های جمع شده در سطوح مختلف بدن است. امواج اولتراسوند با فرکانس های صوتی خود، تکان هایی در چربی های بدن ایجاد می کنند که سلولهای چربی نمیتوانند در برابر این فرکانس ها مقاومت کنند در نتیجه شکسته و به حالت مایع در می ایند این چربی ها یا توسط فعالیت های بدنی میسوزند یا برای دفع از کبد اماده میشوند. اسید چرب های ازاد شده از سلولهای چربی، وارد رگهای لنفی میشوند و در بدن توزیع شده،به کبد رفته پس از یک سری تغییرات شیمیایی، تبدیل به مواد قابل سوختن در ماهیچه ها میشوند وازطریق ادرار دفع یا درماهیچه ها سوزانده میشوند. ورزش و فعالیت بدنی و همچنین رژیم های کم کالری میتوانند تاثیر این روش را چندین برابر کنند.دستگاه کویتیشن قادر است چربی ها را به طور خاص مورد هدف قرار دهد به خصوص چربی هایی که بافت های فشرده تری دارند . از روش کویتیشن به عنوان روش فرم دهنده بدن هم یاد می شود، به این دلیل که نه تنها چربی ها را از بین می برد، بلکه می تواند به آنها فرم دلخواه را نیز بدهد. کویتیشن میتواند گونه ها را بالا ببرد، گودی زیر چشم ، پف چشم ها و حتی چروک ها را کم کند. همچنین چربی های زیر چونه و یا همان غبغب را نیز از بین می برد بنابراین میتوان از این دستگاه جهت فرم دادن به صورت نیز استفاده کرد.
این دستگاههای پیشرفته طوری طراحی شده اند که قادرند بافت چربی را از بافت های دیگر بدن تشخیص دهند و در نتیجه تنها بافت چربی را مورد هدف قرار می دهند و با شکستن ذرات چربی به ذرات ریزتر مانع ورود چربی ها به درون رگ ها میشود. به همین دلیل میتوان گفت کویتیشن کوچکترین خطری برای سلامت فرد ندارد.

توجه:

۱-اساس درمان موفق با کویتیشن همچون سایر روش های لاغری موضعی برپایه رژیم درست غذایی و ورزش بوده وبدون اینها احتمال عدم موفقیت یا برگشت سریع چاقی بسیاربالاست.
۲-حین انجام کار باید تمام وسایل فلزی والکترونیکی (موبایل) راباید از بدن دورکرد، چرا که احتمال آسیب به بدن یا دستگاه الکترونیکی وجود دارد. پیش وپس از درمان با این دستگاه باید مقادیر زیادی (درحد تحمل) آب نوشید.

ویژگیهای این روش:

  • درمان بدون نیاز به بیهوشی و غیر تهاجمی
    • آسان و راحت ، بدون درد ، بدون ایجاد زخم و جراحت
    • اثر بخشی در عین امنیت و سلامت کامل
    • زمان درمان کوتاه و نیز زمان بقای اثر درمانی بالا
    • قابلیت درمان چربی های موضعی بازوها ، شکم ، کمر ، بالای ران ، داخل ران ها ، پشت زانو